Agro Serwis – doradztwo od ręki Agro Serwis to pierwszy w Polsce, w pełni bezpłatny serwis doradczy, wychodzący naprzeciw potrzebom współczesnego rolnictwa, stworzony przez firmę Agrolok.

Polskie rolnictwo coraz prężniej się rozwija. By nadążyć za nieustannie zmieniającymi się potrzebami współczesnego rolnictwa, firma Agrolok stworzyła Agro Serwis, czyli fachowe doradztwo dostępne od ręki. 

Agro Serwis powstał myślą o tym, by pomóc jak największej liczbie klientów w prowadzeniu nowoczesnych i przynoszących realny zysk technologii upraw. W skład zespołu doradczego wchodzi kilkunastu ekspertów z dziedziny rolnictwa, którzy codziennie służą pomocą oraz wiedzą klientom firmy Agrolok. 

W pracy eksperci wykorzystują nowoczesne technologie, które pomagają w stałym kontakcie z rolnikami i pozwalają na szybkie odpowiedzi na każde pytanie dotyczące technologii uprawy. Eksperci Agro Serwisu pomagają poprowadzić zakupione technologie upraw, które stworzono na bazie wielu doświadczeń prowadzonych zarówno na polach doświadczalnych firmy Agrolok, jak i na polach wielu rolników z całej Polski. W Agro Serwisie można zaczerpnąć fachowego doradztwa oraz opinii ekspertów odnośnie uprawy, czy stosowania środków ochrony roślin. Można również skonsultować swoje obawy dotyczące stanu plantacji.

– Dzięki temu, że w Agroloku powstał Agro Serwis, mamy ułatwioną pracę, możemy pomóc większej ilości rolników – mówi Karol Zaniewski, główny doradca Agrolok. – Obecnie każdy posiada telefon z możliwością zrobienia zdjęcia i przesłania bezpośrednio do nas, co skraca czas oczekiwania na profesjonalne doradztwo. Mamy możliwość przeanalizowania badań laboratoryjnych, co pomaga przy dostosowaniu zaleceń agrotechnicznych dla uprawy. Klient zyskuje kompleksową opiekę. 

Wszystko zaczyna się od rozmowy, dlatego pierwszym krokiem do uzyskania wsparcia Agro Serwisu jest kontakt z przedstawicielem handlowym firmy Agrolok (tel.: 734 467 691
lub mail: agro.serwis@agrolok.com.pl). Przedstawiciel skieruje Twoje zapytanie do odpowiedniego eksperta. Zapraszamy do kontaktu!