Jesień z Repaxem Primer! Repax Primer to gotowe rozwiązanie technologiczne o działaniu fungicydowo-regulacyjnym, przeznaczone do jesiennego stosowania w uprawie rzepaku. Dla plantatorów, którzy 15 lub 16 września dokonają zakupu pakietu, Agrolok przygotował specjalną ofertę. 

Repax Primer to doskonałe i gotowe rozwiązanie, z którego chętnie korzystają plantatorzy rzepaku. Pakiet przygotowuje rośliny do dobrego zimowania, a także wpływa na ich lepszy start wiosną. Dodatkowo Repax Primer na długo zabezpiecza uprawę przed występującymi jesienią infekcjami chorobotwórczymi (w tym jedną z najgroźniejszych – suchą zgnilizną kapustnych). Sprawia to, że roślina nie przeznacza energii na walkę z chorobami, a na budowanie plonu. Plantatorzy, którzy jeszcze nie mają w swoim arsenale Repaxu Primer, powinni zatem zaopatrzyć się w niego jak najszybciej, by w odpowiednim czasie zdążyć zadbać o swoje uprawy.

Dla klientów, którzy dokonają zakupu 15 lub 16 września, firma Agrolok przygotowała specjalną ofertę. Plantator, który zakupi Repax Primer może otrzymać Elvitę Serwis – preparat przeznaczony do mycia opryskiwaczy, za złotówkę!

Przy zakupie jednego pakietu Repax Primer przeznaczonego na 8 ha, klient może liczyć na dwie litrowe sztuki Elvity Serwis (koszt jednej to 1 zł, a więc za obie klient zapłaci tylko 2 zł).
Z kolei kupując pakiet Repaxu Primer przeznaczony na 16 ha, plantator otrzyma cztery litrowe sztuki Elvity Serwis (w tym przypadku 4 litry Elvity Serwis dostępne będą za jedyne 4 zł).


Szczegóły oferty dostępne u opiekunów handlowych!