Nasi faworyci konkursu „Innowacyjny produkt rolniczy 2022” Portfolio firmy Agrolok sukcesywnie rozrasta się o kolejne pozycje. Nasze produkty cieszą się popularnością. Eksperci firmy dbają o ich dostępność i różnorodność. Wprowadzają innowacyjne rozwiązania, aby ułatwić pracę rolnikom. To dzięki intensywnej pracy nad nowoczesnymi produktami i technologiami, firma zyskała stabilną pozycję na rynku, a klienci – pewne i skuteczne rozwiązania dla swoich upraw.

Jednym z oferowanych przez nas produktów jest wytypowana do tegorocznego konkursu „Innowacyjny produkt rolniczy 2022” Elvita MikroMag. To nawóz dolistny o wysoko skoncentrowanej formule. Zawartość mikroelementów w postaci schelatyzownej pozwala na łatwe pobieranie oraz przyswajanie składników przez rośliny. Dodatkowo produkt został wsparty magnezem, dzięki czemu zapewnia pełne odżywienie upraw. Elvita MikroMag odznacza się bardzo dobrą rozpuszczalnością. Ponadto produkt niweluje niedobory składników pokarmowych, poprawiając zdolności metaboliczne roślin. 

Drugim zgłoszonym do konkursu faworytem jest Elbio Terra Ivo. Charakteryzuje się obecnością 11 szczepów żywych mikroorganizmów. Produkt przyspiesza rozkład resztek pożniwnych oraz umożliwia odzyskanie cennych składników pokarmowych NPK ze słomy i ścierniska. Elbio Terra Ivo dodatkowo zabezpiecza przed chorobami grzybowymi bytującymi w resztkach pożniwnych. Poprawia też zdolność gleby do zatrzymania wody oraz poprawia jej strukturę.

opinia klienta Agrolok Elbio Terra Ivo
 

Baza produktów firmy Agrolok powstaje we współpracy z gronem wyspecjalizowanych ekspertów. Są to sprawdzone, bardzo dobrej jakości preparaty, które cieszą się uznaniem wśród klientów. Dzięki tak obszernej bazie produktów, postanowiliśmy wziąć udział we wspomnianym powyżej plebiscycie „Innowacyjny produkt rolniczy 2022”.  Jesteśmy pewni, że nasze produkty zasługują na uznanie, dlatego zachęcamy do oddania na nie głosów na TEJ STRONIE.