Szkolenia gminne i regionalne

 

Trwają szkolenia gminne i regionalne, w trakcie których producenci mają okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu agro- i zootechniki. Spotkania prowadzone są przez ekspertów z firm Elvita i Ewrol.

W październiku rozpoczęła się kolejna edycja gminnych i regionalnych szkoleń przeprowadzanych przez ekspertów marek Elvita i Ewrol.

W trakcie cieszących się wysoką frekwencją spotkań, specjaliści dzielą się z hodowcami wiedzą na tematy z zakresu agro- i zootechniki. Wśród poruszonych zagadnień znalazły się m.in. te związane z maksymalnym wykorzystaniem inwestycji w uprawie kukurydzy, pszenicy, rzepaku i soi, oraz ze zwiększaniem opłacalności chowu krów mlecznych, opasów i tuczników. Uczestnicy szkoleń mają także okazję zapoznać się z Technologią Novis – jej działaniem, ideą oraz związanymi z nią korzyściami.

Odbywające się na terenie całego kraju szkolenia to doskonała okazja do wymiany cennych spostrzeżeń, informacji, wiedzy i doświadczeń oraz uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania związane z agro- i zootechniką. Zainteresowanie wydarzeniami pokazuje, jak istotne i potrzebne są tego typu szkolenia.

Łącznie zaplanowano ok. 300 szkoleń w różnych zakątkach kraju. Przewidywana łączna frekwencja to ponad 8000 osób. Wciąż jednak trwają zapisy na szkolenia, w związku z tym liczby te mogą ulec zmianie.